Hakkımızda

BKB Mobilya ve Ev Tekstili, sürekli yenilenen teknolojisi ile güncel beklentileri karşılamakta büyük başarı yakalamıştır. Baza ve yatak başlığı ağırlıklı olmak üzere faaliyetlerine Kayseri Organize
Sanayi Bölgesinde 3000 metrekare kapalı ve 2500 metrekare açık alana sahip modern donanımlara sahip fabrikasında en yeni teknolojik sistemler ileüretim bandı üzerinde üretim yapmaktadır.

Tasarımlarında farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren BKB Mobilya, ürün ve hizmet kalitesiyle de aranan bir marka olma yolunda devam etmektedir. Bu kalitenin arkasında üretim süreçlerinde kullanılan teknoloji, detaylara verilen önem ve tabi ki tüm çalışanlarımızın etkin katılımı büyük rol oynamaktadır.

Üretim öncesi, hammadde kabulü ile başlayan ve üretimin tüm aşamalarında devam eden kalite kontrol sistemi, ürün son alıcıya ulaşana dek devam etmektedir. Bant üzerinde üretim yapmanın avantajlarını en iyi şekilde kullanan BKB Mobilya, bu sayede kalite kontrol proseslerini bir ekip çalışması haline getirerek, verimliliği de en üst noktada tutmaktadır.

Günlük 500 parçaya kadar çıkabilen baza üretim kapasitesi ile Kayseri’de alanında lider durumda bulunmaktadır. Yüksek satış hacimli ulusal firmaların ve otellerin ihtiyacına kolaylıkla cevap verebilecek şekilde organize olmuş olan BKB Mobilya, kalite ve termin konusunda kendini ispatlamıştır.

Hakkımızda